E-Okul Devamsızlık Bilgisi

Öğrenciler ve veliler e-okul sistemi üzerinden devamsızlık bilgilerini öğrenebilmektedir. E-Okul devamsızlık bilgisi erişimi için öncelikle e-okul vbs girişi yapmalısınız. Öğrenci girişi ve veli girişi için ana sayfamızı kullanabilirsiniz.

e-okul devamsızlık bilgisi

İlk Adım Sisteme Giriş

Resimdeki güvenlik rakamları, öğrenci okul no ve öğrenci tc kimlik numarası bilgilerini girdikten sonra e-okul vbs güvenlik ekranına ulaşırsınız. Burada bazı öğrenci kimlik bilgilerine yönelik soruları cevaplamanız ve ilaveten öğrenci fotoğrafı seçimi yapmanız gerekir.

Devamsızlık Bilgisi Nerde Yer Alıyor

Giriş adımlarını başarıyla geçtikten sonra e-okul veli bilgilendirme sistemi ana ekranına ulaşırsınız. E-Okul devamsızlık bilgisi ekranına ulaşmak için sol tarafta yer alan menüden devamsızlık bilgisi bağlantısına tıklamanız gerekiyor. Açılan ekranda dönemsel olarak öğrenci devamsızlık bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Hata Varsa Ne Yapmalıyım?

Eğer e-okul ekranını açmanıza rağmen devamsızlık bilgisini görüntüleyemiyorsanız bu durumda ya teknik bir hata vardır ya da okul idaresi öğrenci devamsızlık bilgisini girmemiş demektir. Herhangi ters bir durum olduğunu düşünüyorsanız okul idaresi veya öğrenci sınıf öğretmeni ile temasa geçmeniz en doğru aksiyon olacaktır.

1 Yorum

  1. muhammet 10 Ocak 2014 Reply

Yorum Yapın veya Soru Sorun

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.