E-Okul öğretmen girişi nasıl yapılır?

E-Okul öğretmen girişi E-Okul Yönetim Bilgi Sistemi aracılığıyla olmaktadır. Bu modül öğretmen, okul yöneticileri, Milli Eğitim Müdürlükleri ile Bakanlık yetkilileri için geliştirilmiştir.

Giriş işlemini nasıl yapabilirim?

E-okul öğretmetmen girişi yapmak istiyorsanız ana sayfada yer alan E-Okul Öğretmen Girişi bağlantısına tıklamanız gerekecektir. Açılan ekranda sizden güvenlik rakamları, kullanıcı adı ve şifre girmeniz istenir. Bu alanları doğru ve eksiksiz şekilde doldurmanız halinde sisteme giriş yapabilirsiniz.

Öğretmenler e-okul sisteminde neler yapabilir?

Öğretmenlerin kullanmakta olduğu E-Okul Yönetim Bilgi Sistemi modülün içerisinde iki adet alt modül bulunmaktadır. Bunlar Kurum İşlemleri Modülü ve Öğrenci İşlemleri Modülü şeklindedir. Öğretmenlerin kullanacağı modül daha ziyade Öğrenci İşlemleri Modülü olacaktır. Bu modül içerisinde öğrenci ders notları, yazılı sınav sonuçları, nüfus kayıt verileri ve demografik bilgiler girilebilmektedir.

E-Okul işlemlerinde nerden yardım alabilirim?

Öğretmenlerin yoğun olarak kullanmakta olduğu ve gerçekten e-okul ve bunun dışında pek çok konuda oldukça fazla sayıda konu ve doküman yardımı alabileceğiniz Egitimhane.com sitesi bulunmaktadır. İlgili sitede E-Okul İşlemleri isminde bir konu başlığı bulunmaktadır. Bahse konu sayfaya ulaşmak için tıklayınız.

Yorum Yapın veya Soru Sorun

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.